Vitor Pereira Hulk'la geliyor!

Fenerbahçe'ye yeniden dönen Portekizli teknik adam Vitor Pereira, yanında uzun yıllar beraber çalıştığı Brezilyalı golcü oyuncu Hulk'u da getireceği iddia edildi.

Vitor+Pereira+Hulk%E2%80%99la+geliyor%21;
ABONE OL
Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira’nın ilk sürprizinin Hulk olacağı iddia edildi… Brezilya’ya dönen ve Atletico MG ile anlaşan sambacının kariyerinin son bölümünde Avrupa’da oynamak istediği için kariyeri boyunca 5 sezon beraber çalıştığı Vitor Pereira ile Fenerbahçe’de buluşacağı iddia edildi.
 
Hulk’un, Brezilya’ya ailesiyle daha yakın olmak için döndüğü ancak özellikle pandemi nedeniyle yaşanan sağlık krizinden çok etkilendiği belirtildi. Hulk’un COVID-19 nedeniyle ailesiyle bir araya gelmekten bile çekindiği bu yüzden sağlık sisteminin çok daha güçlü olduğu Avrupa’ya dönerek en azından bu süreci atlatmak istediği belirtildi.
 
Hulk’un bu fikrini açtığı isimlerden birisinin Fenerbahçe’nin başına geçen Vitor Pereira olduğu iddia edildi. Hulk ile Porto ve Shanghai’de 5 sezon beraber çalışan Portekizli teknik adamın onu yeni takımına davet ettiği belirtildi. Hulk’un Fenerbahçeli yöneticilerle görüşeceği iki taraf arasında bir anlaşma olması durumunda Brezilya’nın en azından pandeminin etkisini azaltana kadar Avrupa’da kalacağı iddia edildi.
>