Vida ve Larin'e yol göründü!

Kötü gidişin devam ettiği Beşiktaş'ta Domagoj Vida ve Cyle Larin ile devre arasında yolların ayrılması gündeme geldi.

Vida+ve+Larin%E2%80%99e+yol+g%C3%B6r%C3%BCnd%C3%BC%21;
ABONE OL
Beşiktaş’ta sözleşme yenileme görüşmeleri başladı… ancak hiç de olumlu bir başlangıç olmadı. Başkan Ahmet Nur Çebi ilk görüşmeleri Larin ile Vida’nın menajerleriyle yaptı.
 
Larin için 1.5 milyon Euro’dan 1.75 milyon euro’ya çıktı. Ancak Yunan menajer 2.25 milyon Euro’da diretti. 2 milyon euro’ya bile düşmedi. Çebi, “bu son teklifimiz” dedi. Görüşmeyi bitirdi.
 
Vida içinse durum çok daha karmaşık bir hal aldı. İmza parasıyla beraber yaklaşık 3.5 milyon euro kazanan Hırvat stopere Larin’e yapılan 1.75 milyon euro teklif edildi. Menajeri “bu kadar düşük kabul edilemez” dedi. Çebi, “bu parayı verecek takım buluyorsan oyuncunu götür” dedi. Reste çekti.
 
İki oyuncunun menajeriyle yapılan görüşmelerden sonuç alınamadığını yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla paylaşırken, “tamam geçen sezon şampiyon olduk. Ancak bu sezon ne verdiler ki, ne istiyorlar” diyerek paylaştı.
 
Çebi’nin bu paylaşımı “Larin ve Vida ile anlaşma olmayacak” şeklinde yorumlandı. Bir tur daha görüşme olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak eğer o tur görüşmelerden de sonuç alınamazsa iki oyuncunun da devre arasında satılmasına çalışılacak.
 
>