Valerien Ismael'den Ozan Tufan'a olumlu rapor

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Ozan Tufan için olumlu rapor verdi.

Valerien+Ismael%E2%80%99den+Ozan+Tufan%E2%80%99a+olumlu+rapor
ABONE OL
Ozan Tufan’ın Fenerbahçe ve milli takımda eski ile yeni dönem videolarını izleyen Valerien Ismael, ''kumaşı iyi. Doğru teknik adamlarla çok etkili bir silaha dönüşüyor'' dedi. Ceyhun Kazancı’ya, ''gelecek sezon yeni yabancı kuralı ile birlikte çok işimize yarar'' raporu verdi.
 
Ozan’ın milli takımdaki performansı ile Fenerbahçe’deki performansını kıyaslayan Alanyaspor’da Sergen Yalçın’la yakaladığı çıkışa dikkat çeken Valerien Ismael, ''ön libero ve 10 numarasız çift box to box (8 numara) oyun için ideal bir oyuncu olabilir. 3-4-3 sistemini mükemmel bir şekilde işletebilir. Sorunları olduğu belli. Eğer bizim ona sunacağımız şartları kabul ederse, kendisiyle çalışmak isterim'' raporu verdi.
 
Takıma yeni katılacak Gedson dışında box to box oynayabilecek Atiba ve Oğuzhan dışında oyuncusu olmayan Ismael, Josef ve Topal’ın ön libero, Can’ın ise daha çok 10 numara gibi oynadığına dikkat çekerek, ''Pjanic eskisi gibi değil. Zaten gelecek sezon bizimle olmayacak. O bölgeye yeni kuralla yerli ihtiyacımız var'' dediği belirtildi.