Uğurcan’ın satışında sürpriz karar!

U%C4%9Furcan%E2%80%99%C4%B1n+sat%C4%B1%C5%9F%C4%B1nda+s%C3%BCrpriz+karar%21;
ABONE OL

Trabzonspor'da satışı en garanti ve getirisi tartışmasız en yüksek futbolcusu Uğurcan Çakır için Başkan Ahmet Ağaoğlu acele etmiyor.

Trabzonspor’da Uğurcan Çakır ile ilgili son karar verildi… Euro 2020’den önce satılmaması kararı alındı. Menajerlere "turnuva bittikten sonra gelin…” denildi. Bu kararı bizzat Başkan Ağaoğlu ile Ertuğrul Doğan tarafından alındı. Diğer yöneticilerin fikirleri sorulmadı.
 
Bazı yöneticilerin 20 milyon euro’luk rakam görülmüşken, “şimdi satalım. Sakatlık falan olursa onu da alamayız” telkinleri dinlenmedi.
 
Gervinho ve Peres’le beraber Trabzon’a gelen menajer George Gardi’nin getirdiği teklifin de üzerinde durulmadı. Euro 2020 sonrası işaret edildi. 
 
MERT TRABZONSPOR’A GİDECEK KAL DEDİ! VOLKAN BAŞAKŞEHİR’DE KALDI
 
Sergen Yalçın’ın, Ersin’in yedeği olmayı teklif ettiği Volkan Babacan düşündü. Taşındı. Kararını verdi. Başakşehir’de kalmayı tercih etti. Aykut Kocaman’ın, Volkan’la konuştuğu, Mert Günok’un takımdan ayrılmayı düşündüğünü söyledi. Bu yüzden gelecek sezon birinci kalecisinin kendisi olacağını söyledi. Yeniden milli takımın birinci kalecisi olma şansını kendisine tanıyacağını anlattı.
 
Bu arada Mert Günok’un, Uğurcan Çakır’ın yerine Trabzonspor’la anlaştığı sadece milli kalecinin yeni takımına imza atmasını beklediği gelen bilgiler arasında.
>