Transfermarkt'ın Fenerbahçe ihtimali!

Transfermarkt%E2%80%99%C4%B1n+Fenerbah%C3%A7e+ihtimali%21;
ABONE OL

Cristiano Ronaldo'nun Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddia edildi. Hem de dünyanın en ciddi internet sitelerinden birinde. Hem de bu transferin gerçekleşme oranını da yüzde 65 olarak belirtildi. Habere kayıtsız kalmayan Fenerbahçeli taraftarlar da 'gelmez çünkü yedek kalır' diyerek haberle dalga geçtiler.

Beklenen gün geldi… her haber toplantısında, “bir gün Cristiano Ronaldo’yu Fenerbahçe’ye, Messi’yi de Galatasaray’a yazacağız…” diyerek dalga geçerdik.
 
Ve o gün geldi çattı.
 
Hem de Türk basının transfer haberlerini yaparken bol bol kullandığı transfermarkt sitesinden.
 
transfermarkt.com.tr adresinin “ULUSLARARASI DEDİKODU KAZANI” bölümünde Cristiano Rpnaldo için Juventus’tan Fenerbahçe’ye gideceği iddia edildi.
 
Hatta 8 Mayıs 2021 tarihi itibariyle transferin olma ihtimali yüzde 65 olarak gösterildi.
 
Ayrıca Ronaldo’nun 2020-21 yılı istatistiklerinden bahsedildi. İşin ilginci Ronaldo’nun Fenerbahçe’ye transfer iddiası transfermarkt.com.tr'nin değerlendirmesine göre 4 saatte yüzde 29’dan yüzde 65’e kadar yükseldi. 
 
Ardından; “CRİSTİANO RONALDO, FENERBAHÇE SK'A GELİYOR MU?” diye soruldu.
 
Fenerbahçeli taraftarlar bile; sitenin iddiasıyla dalga geçti.
 
“Valenciaya iyi bir yedek olur” diyenlere “Önünde Cissé var.4. tercih olacağını düşünüyorum ben” cevabı geldi. Yetmedi. “Bence yedek kalır o yüzden gelmez. 5. yedek forvet olur Ademi'yi unuttunuz” diyerek iddiayla dalga geçtiler.
>