Transfere Falcao aracı

Transfere+Falcao+arac%C4%B1
ABONE OL

Jefferson Lerma ile ilgilenen Galatasaray'ın transferine oyuncunun vatandaşı Radamel Falcao aracı olacak.

Galatasaray’da Radamel Falcao gidecek gibi durmuyor… tam aksine sarı-kırmızılı takıma daha fazla Kolombiyalı oyuncu gelecek gibi duruyor. Özellikle Falcao’nun Galatasaray’a gelmesinden sonra pek çok Kolombiyalı oyuncu onunla forma giymek için menajerleri aracılığıyla sarı-kırmızılılara mesaj göndermeye başladı. Yönetim ise sezonu Zaragoza’da kiralık olarak geçiren Luis Suarez’den sonra Premier Lig’de küme düşen Bournemouth’un ön liberosu Jefferson Lerma içinde temas kurdu. 
 
Suarez için Diagne’nin durumunu bekleyen sarı-kırmızılılar Lerma içinse Bournemouth’a kiralama teklifi yaptı. Fulham’ın küme düşmesiyle Seri’yi çok uygun şartlarda kadrosuna katan sarı-kırmızılıların Bournemouth’un 28 milyon euro’ya aldığı Lerma’yı da yine benzer şartlarda kiralamak için görüşmeler devam ediyor. Küme düşen Bournemouth yıllık masrafından kurtulmak için Lerma’yı kiralamaya sıcak bakıyor. Lerma’yı Galatasaray’a gelmeye ikna edense Falcao.
 
Bu arada Lerma’nın menajeri Javiet Abad, “Jefferson için bazı görüşmeler yapıyoruz. Championship’te oynamayı düşünmüyor” dedi. 
>