Transfer Haberleri ! Berkay-Berkan takasına az kaldı

Galatasaray'ın Berkay Özcan ısrarı sürüyor... Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ oyuncu için 6 milyon Euro istedi. Dursun Özbek ise Berkan + Cicaldau'yu önerdi ancak reddedildi. Gümüşdağ'nın son isteği ise Berkan + para oldu. Görüşmeler sürerken Berkan Kutlu'dan dikkat çeken bir hamle geldi.

Transfer+Haberleri+%21;+Berkay-Berkan+takas%C4%B1na+az+kald%C4%B1
ABONE OL

Galatasaray'da sürpriz transfer girişimi... Dursun Özbek'in bizzat kendisi Berkay Özcan için düğmeye bastı. Göksel Gümüşdağ oyuncu için 6 milyon Euro istedi. Özbek'in teklifi Berkan+Cicaldau'yu vermek. Ancak Başakşehir Başkanı teklifi reddetti.

INSTAGRAM HESABINDAN GALATASARAY YAZISINI SİLDİ

Ancak Berkay eski hocası Okan Buruk’la çalışmak istediğini Başkan Gümüşdağ’a iletti. Bunun üzerine bir görüşme daha oldu. Berkay-Berkan takasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Berkan’a, “Seni Berkay’la takas edeceğiz” denildi. Berkan da, sosyal medya profilindeki Galatasaray yazısını kaldırdı ve Galatasaray formalı profil resmini değiştirdi.

BERKAY İÇİN BERKAN + PARA

Berkay-Berkan takası için görüşmeler hızlanırken Cicaldau konusu geri planda kaldı. Gümüşdağ, Rumen oyuncuyu değil de Berkan’ın üzerine para istiyor.