Transfer döneminin en çok konuşulacak Türk yıldızları

Transfer+d%C3%B6neminin+en+%C3%A7ok+konu%C5%9Fulacak+T%C3%BCrk+y%C4%B1ld%C4%B1zlar%C4%B1
ABONE OL

Transfer dönemi yaklaşırken, Avrupa ve Türkiye'de transferi en çok konuşulacak muhtemel isimler şu şekilde:

1 / 14

Batuhan Kör: Ali Akman ile Bursaspor'un parlayan yıldızlarından olan Batuhan Kör, 17 maçta attığı 9 gol ve 1 asistle dikkatleri üzerine çekti. Trabzonspor, Galatasaray kendisine talip olan takımlar.

2 / 14

Ali Akman: Bursaspor'da attığı gollerle dikkatleri üzerine çeken 2002 doğumlu oyuncu, devlerin gözdesi durumunda. Sözleşmesinin sezon sonunda bitecek olması nedeniyle de birçok takım kendisine talip oldu.

3 / 14

Dorukhan Toköz: Beşiktaş ile olan sözleşmesi bitecek olan Dorukhan Toköz ile Fenerbahçe ve Galatasaray ilgileniyor. Beşiktaş'a imza atmadığı her dakika diğer takımlara daha da yaklaşıyor.

4 / 14

Salih Uçan: Aytemiz Alanyaspor'un orta sahadaki ismi Salih Uçan'ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Kendisini Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor istiyor.

5 / 14

Ersin Destanoğlu: Lyon'un istediği artık bir gerçek. Ancak Utku dışında alternatifi olmayan Ersin Destanoğlu'na Beşiktaş'ın devre arasında izin verip vermeyeceği bilinmiyor.

6 / 14

Rıdvan Yılmaz: Ersin Destanoğlu gibi Beşiktaş'ın parlayan isimlerinden olan Rıdvan Yılmaz, Avrupa takımlarını da peşine taktı. Oyuncu ile Lyon'un ilgilendiği herkes tarafından biliniyor.

7 / 14

Ömer Faruk Beyaz: Fenerbahçe'nin 17 yaşındaki yıldızı Ömer Faru Beyaz, Avrupa takımlarının transfer listesinde yer alıyo

8 / 14

Serkan Asan: Trabzonspor'un sağ beki olan Serkan Asan performansıyla Avrupa takımlarının ilgisini çekmeyi başardı.

9 / 14

Uğurcan Çakır: Trabzonspor'un file bekçisinin gelecek sene takımda kalma ihtimali zor gözüküyor.

10 / 14

Ozan Kabak: Milli yıldızı Liverpool istiyor. Schalke'de forma giyen Ozan Kabak'ın yeni takımının Liverpool olup olmayacağı merakle bekleniyor.

11 / 14

Hakan Çalhanoğlu: Milan ile yeni sözleşme imzalayacak mı, imzalamayacak mı? Henüz takımı ile anlaşma sağlayamayan Hakan Çalhanoğlu'na Arsenal ve Atletico Madrid talip.

12 / 14

İrfan Can Kahveci: Başakşehir'in yıldızı ile Fenerbahçe dışında Avrupa takımları da ilgileniyor.

13 / 14

Yusuf Yazıcı: Lille'de gösterdiği performans sonrasında adı Arsenal ile geçiyor.

14 / 14

Berat Özdemir: Gençlerbirliği'nin orta sahadaki ismi ile Trabzonspor ve Galatasaray ilgileniyor. Oyuncu Avrupa takımlarının da gözdesi durumunda.

>