Trabzonspor'un transferde öncelik sırası

Trabzonspor, devre arasında yapacağı transferler için öncelik sırasını belirledi. Bordo mavililer, bu sıraya göre hareket edecek.

Trabzonspor%E2%80%99un+transferde+%C3%B6ncelik+s%C4%B1ras%C4%B1
ABONE OL
Trabzonspor transferde öncelik sırasını belirledi… ilk etapta Edin Visca transferi bu hafta içinde olumlu ya da olumsuz sonuçlandırılacak… hedef rakamın 3.5 milyon euro’yu aşmaması. Aksi taktirde Efecan Karaca için Alanyaspor’un kapısı çalınacak. Zaten ortada bir prensip anlaşması var. 500 bin euro gibi oldukça makul bir rakama operasyon tamamlanacak. Forvet hattına yapılacak transferle ilgili sorun çözülecek.  
 
İkinci etapta sol bek operasyonuna geçilecek. 1.5 milyon euro üzerinden Batumi le devam eden Irakli Azarov, görüşmeleri sıklaştırılacak. Gürcü yeteneğin alternatifi ise Union’un sol beki Puchacz. Polonyalı genç oyuncu satın alma opsiyonu ile kiralanacak. İlk etapa satın alma olmayacak.  
 
Visca-Efecan ile Azarov-Puchacz transferlerinden artacak parayla stoper transferi için operasyın yapılacak. Ardından tecrübeli ve oynayarak gelecek stoper için Rojo (Boca Juniors), Kanneman (Gremio) ve Kolodziecjak (St.Etienne) için elde kalan rakam kullanılacak. Şampiyon takım kurulacak. 
>