Trabzonspor'dan Edin Visca operasyonu

Trabzonspor%E2%80%99dan+Edin+Visca+operasyonu
ABONE OL

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe'nin peşinde olduğu ve Emre Belözoğlu'nun takip ettiği Edin Visca transferi için devreye girdi.

Trabzonspor'da Abdullah Avcı, Yunus Mallı’nın transferinin yatmasından sonra Abdülkadir Ömür’ü 10 numara oynatacağını Ahmet Ağaoğlu’na iletti… Yunus’a verilecek rakama Edin Visca’yı alabileceklerini söyledi. Eğer Yunus için ayrılan rakamı Visca’ya vermeyi kabul ederlerse Başakşehir yönetimiyle kendisinin Türk futboluna kazandırdığı Boşnak oyuncuyla bir görüşme yapmak istediğini söyledi. Ayrıca Visca’nın ikna edilmesi konusunda Göksel Gümüşdağ’la da bir ön görüşme yapabileceğini söyledi.

Arjantinli yıldızdan Trabzonspor açıklaması

Trabzonspor ile adı anılan Guido Pizzaro, TUDN'e konuştu. Arjantimli ön libero, "Kimse benimle iletişim kurmadı , her şey basından izliyorum. Bir ilgi varsa da ben bilmiyorum" dedi..Ayrıca, "Dürüst olacağım, hedeflerim Tigres ile el ele gidiyor. Burada devam etmek istiyorum. Sözleşmemin bitimine bir yıl kaldı. O tarihten sonra sorumlular yönetim takıma yardıma etmeye devam edebileceğimi düşünürse kesinlikle burada devam edeceğim" dedi.

Trabzonspor’un kaptanı bunu yapmamalıydı…

Kaptan Joao Pereira’nın kadro dışı kalmasına hırçın tavırlarının neden olduğu iddia edildi. Üst üste sarı ve kırmızı kartlar gördü. Bir anda yedek kulübesine hapsoldu. Avcı saha içinde takımı ateşleyecek ama yakacak oyuncu istemediği için böyle bir karar alıp oyuncuyu yedek kulübesine çekti. Serkan Asan’ın performansı de iyi gidince Portekizli iyice kulübeye hapsoldu. Pereira’nın 600 bin euro’luk sözleşmesi var. Kendisine “Kulüp bul” diye bir  bildirim yapılmadı. Pereira’nın ailesi olsun, kendisi olsun ayrılık durumunun farkındalar. Kalmak istiyorlar, ancak henüz karar verilmiş değil.

Pereira oynayarak bırakmak istiyor. Yedek kulübesinde kalarak veya kadroya giremeyerek bırakmak istemiyor. Oynayabileceği kulübe gitmek istiyor. Eğer böyle bir ayrılık gerçekleşeceksede yönetim güzel bir uğurlama yapmayı da planlıyor.

Danny Rose iddiasının arkasındaki Trabzonsporlu

Trabzonspor cephesi İngiliz Sky Sports'un ortaya attığı Danny Rose haberinin gerçeği yansıtmadığını, transferle herhangi bir dahlilerinin olmadığını açıkladı.

Bordo-mavili kulüpten gelen bu bilgilendirme sonrası "menajerler Trabzonspor'u mu kullanıyor" soruları akıllara geldi. Trabzonspor'un profesyonelleri Sturridge transferi sonrasında İngitere'de Trabzonspor'un her türlü oyuncuyu alabileceğine dair bir imaj oluştuğu bilgisini paylaştı.

>