Trabzonspor’dan Lasse Schöne harekatı

Trabzonspor%E2%80%99dan++Lasse+Sch%C3%B6ne+harekat%C4%B1
ABONE OL

Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu, Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda Lasse Schöne transferi için harekete geçti.

10 numarayı Abdülkadir Ömür’ teslim etmeyi düşünen Abdullah Avcı orta sahadaki tek eksiğinin ön libero olduğunu Başkan Ahmet Ağaoğlu ile paylaştı… ancak yönetimin önüne koyduğu iki aday Kevin Stewart ve Imbulla’yı reddetti. Ancak Genoa ile sözleşmesini fesheden Lasse Schöne’ye sıcak baktığını söyledi.

Son 2-3gündür Hollanda’da yaşayan bir Türk menajer Danimarkalı oyuncu için Trabzonspor’un kapısını çalıyor… 34 yaşındaki oyuncunun Trabzonspor’da forma giymeye hazır olduğunu söylüyor. Sosa’yı kaybeden Biglia’yı Karagümrük’e kaptıran Trabzonspor yönetimi ise Abdullah Avcı’ın onayladığı Schöne’ye bir teklif sundu.

6 ay + 1 yıllık. Ancak oyuncunun menajeri 2.5 yıllık sözleşme istiyor. Avcı ise yaşı nedeniyle Danimarkalı oyuncuya o kadar süreli sözleşme önermek istemiyor. Eğer Schöne cephesi Trabzonspor’un teklifine evet derse transferin olma ihtimali bulunuyor.

>