Trabzonspor'da Yunus Mallı'nın alternatifi de belli

Trabzonspor%E2%80%99da+Yunus+Mall%C4%B1%E2%80%99n%C4%B1n+alternatifi+de+belli
ABONE OL

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın takımında görmek istediği Kenan Karaman'dan kötü haber. Yunus Mallı'dan ise iyi haber gelirken, bordo mavililerin hocası her ihtimale karşılık bu ismin alternatifini de belirledi.

Yunus Mallı’da ısrar eden Abdullah Avcı’nın 10 numara için alternatifi ise Macar Zsolt Kalmar… büyük bir sürprize imza atarak İzlanda’yı eleyen ve Euro 2020’ye kalmayı başaran Macaristan Milli Takımı’nın 25 yaşındaki yıldızını Avcı, Yunus Mallı’nın alternatifi olarak belirledi. Çekya’nın Dunajska takımında oynayan Kalmar’ın oldukça makul bir bonservis bedeline transfer edilebileceği ihtimali ise yönetimi ikna etti.
 
Yunus Mallı'dan iyi, Kenan Karaman'dan kötü haber
 
Abdullah Avcı’nın ısrarla istediği Kenan Karaman ve Yunus Mallı için Başkan Ahmet Ağaoğlu kolları sıvadı… devre arasından önce iki oyuncunun transferini bitirmek için harekete geçti. Ağaoğlu’na ilk etapta bir iyi bir kötü haber geldi.
 
Wolfsburg yönetimi satılık olmak kaydıyla Yunus Mallı için görüşmelere hazır olduğunu Trabzonspor kulübün iletti. Gerekli randevuların verilmesi için iki tarafın sekreterlerinin görüşmeler yapması tavsiyesi verildi.
 
Kenan içinse Düsseldorf, Euro 2020’yi gösterdi. Ellerindeki en değerli oyuncunun Kenan olduğunu söyleyen Alman ekibi, yıldızlarını Euro 2020’de göstereceği performansa göre en yüksek rakama satmak istedikleri için devre arasında bir transfere sıcak bakmadıkları cevabını iletti.
 
>