Trabzonspor'da Kouassi krizi!

Trabzonspor, yeni transferi Jean Evrard Kouassi konusunda lisans sıkıntısı yaşıyor. Çünkü yabancı sınırı nedeniyle Fildişili oyuncu hala kadroya alınamadı. Sakatlanarak sezonu kapatan vatandaşı Gervinho da sözleşmesinin askıya alınmasına yanaşmaması sıkıntının çözümü noktasında engel teşkil ediyor.

Trabzonspor%E2%80%99da+Kouassi+krizi%21;
ABONE OL
 
TFF’nin koyduğu 14 yabancı sınırlaması Trabzonspor’un başını ağrıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Başkan Ahmet Ağaoğlu, Edgar Ie’nin sözleşmesinin  feshedilmesiyle ilgili olarak, “Aakıya almak istedik ancak TFF izin vermedi” dedi. Gözler ise sözleşmesinn daha önce askıya alınacağı açıklanan Gervinho’ya döndü.
 
Çünkü sakatlanarak sezonu kapatan Fildişili oyuncunun yerine transfer edilen Jean Evard Kouassi’ye henüz lisans çıkarılamadı. Gelen bilgilere göre Fildişili oyuncu eğer kendisine verilen sözler tutulamazsa 1 hafta içinde sözleşmesini tek taraflı olarak feshederek Trabzon’dan ayrılma tehdidinde bulundu.
 
Kouassi’nin lisans işlemlerine bir türlü başlayamayan Trabzonspor, bu oyuncusunu kayıt ettirebilmek için en az bir yabancı oyuncusuyla vedalaşmak zorunda.