Trabzonspor’da Bakasetas ve Yunus Mallı’nın yerine Emre Akbaba

Trabzonspor%E2%80%99da+Bakasetas+ve+Yunus+Mall%C4%B1%E2%80%99n%C4%B1n+yerine+Emre+Akbaba
ABONE OL

Trabzonspor'da transfer haberleri bazı futbolcuların moralini bozdu. Bunların başında Bakasetas geliyor. Kendi yerine çıkan Quiason haberlerini Abdullah Avcı'ya soran yıldız oyuncudan sonra Yunus Mallı da kendi yerine Galatasaray'dan ayrılacak Emre Akbaba’nın alınacağı haberlerine çok bozuldu.

Trabzonspor’da yönetimin sıkıntısı Bakasetas ve Yunus Mallı’nın yerine oyuncu alınacağı iddialarının inatla gündeme getirilmesi… milli arada Bakasetas’ın yerine Quiason’un transfer edileceği iddia edilmiş, hatta Yunan basını bu iddianın üzerine gitmişti. Milli takım dönüşünde ise Bakasetas’a, “sadece transfer dedikodusu. Senden çok memnunuz” açıklaması yapılmak zorunda kalınmıştı.
 
Tam o dedikodunun ateşi sönmüşken bu kez de Bakasetas ve Yunus Mallı’nın oynadığı mevkiye sezon sonunda Galatasaray’dan ayrılması neredeyse kesinleşen Emre Akbaba’nın transfer edileceği iddiaları ayyuka çıktı. Bakasetas bu kez iddiaları ciddiye almadı. Ancak Yunus Mallı rahatsız oldu. Abdullah Avcı’ya, kendisinin yerine Emre Akbaba’nın transfer edileceği iddialarının gerçekliğini sordu. Avcı’dan “sadece transfer dedikodusu. Gelecek sezon sana güveniyorum” cevabı aldı. Rahatladı.
>