Trabzonspor haberleri… Trabzonspor’da Nwakaeme krizi sürüyor

Trabzonspor'da Nwakaeme krizi gün geçtikte şiddetleniyor... Sözleşme için Nijeryalı yıldızla bir türlü ortak nokta bulunamadı. Yıldız oyucunun ismi sürekli Fenerbahçe ile yan yana gelmeye başlaması da camiada rahatsızlık yarattı.

Trabzonspor+haberleri…+Trabzonspor%E2%80%99da+Nwakaeme+krizi+s%C3%BCr%C3%BCyor
ABONE OL

Nwakaeme’nin her geçen gün biraz daha Fenerbahçe’ye yaklaşması Trabzonspor’da sıkıntıya neden oldu… Ancak Abdullah Avcı herkesi rahatlattı. Nwakaeme bile olsa prensiplerden vazgeçilmemesi gerektiğinin altını çizdi. Daha önceki dönemlerde yıldız olarak Fenerbahçe’ye gidip sonra ortadan kaybolan Mehmet Ekici, Sosa ve Novak’ı örnek gösterdi. Nijeryalı oyuncunun yaşının 33 olduğunu hatırlattı.

AVCI BAZI TALEPLERİ MANTIKSIZ BULDU

33 yaşında, opsiyonsuz 3 yıllık sözleşme istemesi...

1.5 milyon Euro’dan fazla ücret istemesi. Trabzonspor'da imza parası alanlar bir kereye mahsus aldı. Nwakaeme'ye de 750 bin Euro’luk tek sefere mahsus imza parası önerildi ancak kabul etmedi.

Yıldız oyuncunun Ahmet Ağaoğlu’nu da kızdıran talebi istediği her yıl ekstra 1 milyon Euro. Nijeryalı oyuncunun menajeri, “1.5 milyon Euro üst limit. O rakam garanti para olsun. Ancak her sene 1 milyon Euro ekstra para verin. Adına imza parası deyin, imaj hakkı deyin” teklifi yaptı. Başkan Ağaoğlu bunun söz konusu olmadığını söyledi.