Terim'in hedefi belli! Ancak rakipler çok güçlü

Galatasaray gol atacak… durmadan gol atacak… ceza sahasında önüne düşen topu kaleye sokacak bir santrfor arıyor. Uzun boylu. Sırtı kaleye dönük oynamayı bilen, kafa toplarına hakim, bitirici bir isim için çıldırıyor.

Terim%E2%80%99in+hedefi+belli%21;+Ancak+rakipler+%C3%A7ok+g%C3%BC%C3%A7l%C3%BC
ABONE OL
 
Terim’in gözdesi Arthur Cabral. Ancak rakipler çok güçlü. Milan, Fiorentina ya da West Ham’ın elinden Brezilyalı golcüyü kapmak kolay değil.
 
Alternatifler üzerinde çalışmalar olduğu biliniyor. Ancak ortada Torino’yla anlaşan ve kHertha’nın da anlaşmasını bekleyen Piatek’ten başka isim de yok.
 
Ancak Meksika’dan hiç de akıllarda olmayan bir dedikodu gündeme düştü. O iddiaya göre; Cruz Azul golcüsü Jonathna Rodriguez’I 6 milyon dolar karşılığında Cruz Azul’a satmayı onayladı. 2022’nin ilk günlerinde operasyon tamamlanacak. Rodriguez’in yerini doldurması için düşünülen golcü ise Arjantinli Jose Manuel Lopez. Lanus’ta iyi bir sezon geçirdi. Ancak Galatasaray’ın da oyuncuyu istemesi cidi bir engel.
 
190 boyundaki Lopez bu sezon 2053 dakikada 13 gol attı. 2 asist yaptı. 8 golü ceza sahası içinden, 3’ünü altı pastan, 2’sini ise dışından attı. 7 golü kafayla, 5 golü sol ayakla sadece 1 golü ise sağ ayaklaydı. Aynı şekilde gollerinin 9’u açık oyunda, 4’ü ise duran toptan geldi.
Özellikle kafa ve duran topta gol atamayan Galatasaray için ideal bir isim gibi.
>