Terim, İrfan Can ve Visca için 6 isimden vazgeçti

Terim,+%C4%B0rfan+Can+ve+Visca+i%C3%A7in+6+isimden+vazge%C3%A7ti
ABONE OL

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, İrfan Can Kahveci ve Visca transferinde mutlu sona gelmek istiyor...

Fatih Terim, Edin Visca’yı istediğini açıkladı… ortalık iyice şenlendi. Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’a takımdan ayrılmak istediğini söyleyen Boşnak oyuncu için Galatasaray da sıraya girdi. Fenerbahçe ve Trabzonspor’a rakip oldu. 
 
Fatih Terim, Edin Visca ve İrfan Can Kahveci transferine dahil olma kararı aldı… istifa edene kadar Galatasaray Kongre Üyesi olan Göksel Gümüşdağ’la bire bir görüşmeye karar verdi. İki oyuncunun da Başakşehir’i şampiyon yaparak ve Şampiyonlar Ligine taşıyarak üzerlerine düşeni fazlasıyla yaptığını anlatacağı öğrenildi. Bu genç insanların taraftar önünde büyük bir camia için oynamasına izin vermesi gerektiğinden bahsedeceği bildirildi.  
 
Terim dün akşam, "İrfan Can Kahveci ve Visca için Göksel Başkan ile oturup konuşurlarsa sevinirim. Visca da dahil olmak üzere kafamda bir takım planlar var” demişti. 
 
Ayrıca Başakeşhir’in başındaki eski öğrencisi Okan Buruk’u da arayarak, “Bizden kimi istiyorsun” diyeceğini de Abdürrahim Albayrak’la paylaştı. 
 
Terim’in İrfan Can ile Visca için; Diagne, Sekidika, Babel, Emre Akbaba, Belhanda ve Luyindama’yı dahi gözden çıkarabileceği ise gelen bilgiler arasında.
>