Tecrübeli orta sahanın gözü Galatasaray’da

Krasnodar kariyerini noktalamak isteyen Polonyalı orta saha oyuncusu Grzegorz Krychowiak, menajeri aracılığıyla Galatasaray’a önerildi.

Tecr%C3%BCbeli+orta+sahan%C4%B1n+g%C3%B6z%C3%BC+Galatasaray%E2%80%99da+
ABONE OL

Rus Metaratings’in iddiasına göre Grzegorz Krychowiak, yeni bir takım arıyor. Tecrübeli orta saha oyuncusu FIFA'nın verdiği fırsatı çok hızlı bir şekilde değerlendirdi. AEK saflarına geçici olarak katılabilmek için Krasnodar ile olan sözleşmesini Haziran ayının sonuna kadar askıya aldı.

AYRILMAKTA KARARLI

Son aylarda Krychowiak'ın savaş konusuna yaklaşımı değişmedi. Önümüzdeki haftalarda tekrar Krasnodar'dan ayrılmaya çalışacak. Bu sefer kalıcı bir ayrılıkla daha çok ilgileniyor, FIFA tarafından 30 Haziran 2023'e kadar uzatılan geçici kiralama döneminden kesinlikle yararlanacak.

 

Metaratings Polonyalı oyuncunun temsilcisinin piyasada aktif olduğunu ve oyuncusunu çeşitli kulüplere sunduğunu savunuyor. Galatasaray onların arasında. Söz konusu kaynak, Galatasaray’ın Krychowiak’a sezon başına 3,5 milyon euro ödeme yapamayacak olması nedeniyle 32 yaşındaki oyuncunun aynı zamanda maaşında indirime gitmesi gerektiğini de vurguladı.