Suat Kaya açıkladı: Mert Hakan'a geçmiş olsun

Suat+Kaya+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1:+Mert+Hakan%E2%80%99a+ge%C3%A7mi%C5%9F+olsun
ABONE OL

Fenerbahçe'de koronavirüs testi pozitif çıkan 5 futbolcudan birisi belli oldu. Tuzlaspor Teknik Direktörü Suat Kaya, sarı lacivertli takımda forma giyen eski oyuncusu Mert Hakan Yandaş'ın koronavirüs tesi pozitif çıktığını açıkladı.

Fenerbahçe'de 5'i futbolcu 2'si personel olmak üzere 7 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Sarı lacivertli takımda forma giyen Mert Hakan Yandaş'ın koronavirüs test sonucu pozitif çıktı.
 
Tuzlaspor Teknik Direktörü Suat Kaya, Menemenspor'dan öğrencisi Mert Hakan Yandaş'ın performansını değerlendirdi ve yıldız futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyledi.
 
Radyospor'da canlı yayın konuğu olan Suat Kaya, "Mert Hakan Yandaş; çok yönlü, kendisini sürekli yetiştiren, hedefleri olan ve kolektif futbolu benimseyen bir oyuncu. Mert Hakan inşallah Fenerbahçe'de başarılı olur. Fenerbahçe'de bir hoca değişimi de yaşandı umarım bu değişim Mert Hakan'ı olumlu yönde etkiler. Mert Hakan Yandaş'a geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. 4-5 tane takım arkadaşı ile koronavirüse yakalanmış. Büyük kızım sağlıkçı olduğu için haberi ondan almıştım çok üzüldüm. İnşallah Mert Hakan en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve tekrar sahalara döner." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

>