Sterling olmazsa Larin! Xavi'nin gözdesi Beşiktaşlı

Barcelona'da scout ekibi, yeni teknik direktör Xavi'nin önüne son dönemin dikkat çeken ismi Cyle Larin'i de getirdi.

Sterling+olmazsa+Larin%21;+Xavi%E2%80%99nin+g%C3%B6zdesi+Be%C5%9Fikta%C5%9Fl%C4%B1
ABONE OL
Kanada’nın güçlü Meksika’yı 2-1 yendiği Dünya Kupası grup eleme maçında 2 gol atan Cyle Larin 2021 yılında milli takımlarda 16’şar golle zirvede yer alan Kane ve Depay’ın ardından ikinci sırada yer aldı. 
 
Ronaldo (13), Lukaku ve Lewandowski (11) gibi dünya yıldızlarını geride bıraktı. Bu da Ocak ayında sol kanat golcüsü arayan pek çok takımın dikkatini çekti.  
 
Larin’in adının aynı haberde geçtiği en sürpriz takım ise Barcelona oldu. Katalan ekibinin yeni hocası Xavi’nin sol kanada bir takviye aradığı ilk hedefin Raheem Sterling olduğu iddia edildi. Ancak Barça yönetiminin Lacazatte, Rüdiger, Cavani ve Coman’la beraber Sterling’i isteyen Xavi’ye bazı alternatifler sunduğu belirtildi. 
 
Barça yönetiminin elinde bulunan scout raporlarını Xavi’ye sunduğu, Barça’nın yeni teknik direktörünün ilgisini Larin’in performansının çektiği belirtildi.   
 
Xavi’nin Sterling konusunda rakamların çok uçuk seviyeye çıkması durumunda, yaz aylarında serbest kalacağı için Kanadalı golcü Larin’i uygun şartlarda transfer etmeyi deneyebileceği belirtildi. 
>