Son Dakika Fenerbahçe Haberleri | Luan’ı Fenerbahçe’ye getirmek istiyor

Son+Dakika+Fenerbah%C3%A7e+Haberleri+|+Luan%E2%80%99%C4%B1+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+getirmek+istiyor
ABONE OL

Fenerbahçe'nin Fabio Luciano'nun önerisiyle gündemine gelen Luan konusunda oyuncunun menajeri heyecanlandı.

Fenerbahçe’de Fabio Luciano’nun Cortinthians’ta forma giyen Luan’ı önermesi menajerini heyecanlandırdı… daha önce hiçbir oyuncusunu Avrupa ya da yurt dışına gönderemeyen Brezilyalı menajer Jair Cantu, Türk meslektaşlarıyla temas kurdu. İddianın arkasının araştırılmasını istedi. Elinde Brezilya Ligi’nin değerli oyuncuları olduğunu söyledi. Eğer iyi bir ortaklık kurulursa çok ciddi paralar kazanabileceğini anlattı.
 
Luan’ın menajeri Jair Cantu’nun aklını ise birkaç menajer çelmeyi başardı… bu Türk menajerler Brezilyalı menajere kendilerinin sadece Türkiye değil Körfez ülkeleri hatta Çin’le de bağlantıları olduğundan bahsetti. Luan transferini en doğru şartlarda yaparlarsa pek çok oyuncu için bu ülkelerin kapılarının da açılabileceğini iletti.
 

Jair Cantu’nun önümüzdeki hafta içinde bu Türk menajerlerden birisiyle anlaşacağı ve Luciano’nun Emre’ye “Brezilyalı Bakasetas” diye önerdiği Luan için yetki vereceği öğrenildi. Gelecek hafta Luan’la ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabileceği bildirildi.

>