Slaven Bilic: Sonunda son maçımıza geldik

Beşiktaş'ta teknik direktör adayları arasında yer alan Slaven Bilic, açıklamalarda bulundu.

Slaven+Bilic:+Sonunda+son+ma%C3%A7%C4%B1m%C4%B1za+geldik
ABONE OL
Beşiktaş CEO’su Ceyhun Kazancı’nın görüştüklerini resmen açıkladığı Slaven Bilic, Çin Ligi’nde 2021 sezonun son maçına yarın çıkacak. Shenzhen’le oynanacak maç öncesinde Hırvat teknik adam yıldız oyuncusu Gao Tianyi ile basın toplantısına çıktı.
 
Bilic basin toplantısında; “Sonunda son maça geldik. Sıralamaya karar vermek için, küçük bir değişiklikler olacak. Son maçta Zhang Yuning sakatlandı. Yarın oynayamayabilir. Yu Dabao iyileşti. Takıma geri döndü.
 
Profesyonel futbolda her sıralama anlamlıdır. Diğerleri anlamsız olduğunu düşünür ama ben her maçı kazanmak istiyorum. Shenzhen takımı da öyle düşünecektir.Yarınki maçı kazanmak için oynayacağım. Ben rekabetçi bir insanım” ifadelerini kullandı.
 
Bilic ayrıca yeni sezon için çalışmalara başladıklarını açıkladı. “Kulübün sunacağı bütçeyi bekliyorum. Dünya üzerindeki ekonomik krizin farkındayım. Bütçe dahilinde en iyisini yapmak istiyorum” dedi.
 
2021’nin son haftasında Slaven Bilic’in menajerlik yapan kardeşi Türkiye’ye geldi. Bazı oyuncular ve menajerleriyle görüşmeler gerçekleştirdi. Ayrıca Ceyhun Kazancı ile de bir araya geldi.
 
>