Sergen Yalçın gidiyor! Beşiktaş'ta yeniden Şenol Güneş dönemi

Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi'nin Sergen Yalçın'ın ayrılması durumunda Şenol Güneş'i takımın başına getireceği iddia edildi.

Sergen+Yal%C3%A7%C4%B1n+gidiyor%21;+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99ta+yeniden+%C5%9Eenol+G%C3%BCne%C5%9F+d%C3%B6nemi
ABONE OL
Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi ile teknik direktör Sergen Yalçın bugün bir görüşme yapacak… beklentiler dün akşam Giresunspor maçından sonra “başkan istersen bırakabilirim” diyen Yalçın’a Çebi’nin, “bir yere gidemezsin” demesi.
 
Hatta başarılı teknik adama en az 1 yıllık daha sözleşme teklif etmesi. Yeni dönem yapılanması konusunda tecrübeli teknik adamla yola devam etmesi.
 
Ancak Yalçın’ın istifasında diretebileceği, hatta Çebi’nin Yalçın’ın istifasını kabul edebileceği de camia içinde ciddi ciddi konuşuluyor. Çebi’nin Yalçın’ın istifasını kabul etmeye hazır olduğunu iddia edenlerin iddiası ise, “Başkan, Şenol Güneş’le çoktan anlaştı” şeklinde. Çebi’nin geldiği ilk günden beri Trabzonlu hemşerisi Güneş’i istediği, bu yüzden son dönemde mutat yemeklerini artırdığı belirtiliyor.
 
Çebi’nin Sergen Yalçın’la yollarını ayrıcağını iddia edenler Başkan’ın söylediği; "Sergen Yalçın'ı dinledikten sonra gereken neyse onu yaparız. Haklı gerekçeleri varsa söyleyecek bir şeyimiz yok. Ayağa kalkıp yolumuza devam edebilecek anlayış ve tutum görebilirsem, Sergen Yalçın ile yürümeyi tercih ederim" ifadelerini işaret etti. Başkan Çebi’nin tercihinin Yalçın olduğunu söylemesine rağmen sezon başında yaşanan sözleşme krizi yüzünden kırgın olduğu bu yüzden başarılı teknik adamı göndereceği iddia edildi.
>