Sead Kolasinac transferinde son durum

Fenerbahçe ile adı anılan isimlerden biri olan Sead Kolasinac konusunda üst üste açıklamalar geldi.

Sead+Kolasinac+transferinde+son+durum
ABONE OL
The Mirror’ın haberine göre; Sead Kolasinac’ın bu yaz Arsenal’dan ayrılmasına izin verilirken, Boşnak sol bekin Türkiye Süper Lig devi Fenerbahçe'de  forma giyen eski Arsenal oyuncusu Mesut Özil’in yanına katılmanın eşiğinde olduğu iddia ediliyordu. Ancak durum böyle olmayabilir.
 
Sky Sports'tan Lyall Thomas konuyla ilgili tweet attı ve "Sead Kolasinac'ın Fenerbahçe dedikoduları doğru değil, bana birçok kaynaktan söylendi" iddia etti.
 
Bu arada konunun tamamen dışında olmasına rağmen İtalyan bombacı Fabrizio Romano; “Kolasinac için Fenerbahçe ile görüşmeler sürüyor ancak henüz anlaşma yok” dedi.
 
Daha iki gün önce diğer İtalyan bombacılar Boşnak oyuncu için anlaşmanın tamam olduğunu iddia edip, İstanbul’a göndermişlerdi bile…
 
Bu arada Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Boşnak sol bek hakkında The AFC Bell adlı Twitter hesabına verdiği demeçte "Kolasinac'ı beğeniyoruz ve listemizdeki isimler arasında yer alıyor. Ancak Arsenal ile şu anda devam eden bir görüşmemiz yok. Oyuncuyla anlaştığımıza yönelik haberler de doğru değil" dedi.
>