Şampiyonlar Ligi aşkına tatiller iptal!

Ligi 2. bitirerek Şampiyonlar Ligi’ne katılmak isteyen Fenerbahçe’yi bu yaz yoğun bir kamp dönemi bekliyor. Sarı-lacivertliler, 2. ön eleme turu maçına hazır olmak için kampa erkenden başlayacak.

%C5%9Eampiyonlar+Ligi+a%C5%9Fk%C4%B1na+tatiller+iptal%21;
ABONE OL

Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmayı hedefleyen Fenerbahçeli futbolcuları yoğun bir yaz kampı dönemi bekliyor. 2. ön eleme turu maçına hazır olmak için kamp, 13-17 Haziran haftasında başlayacak.

Fenerbahçe’de tüm planlar Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmak üzerine yapılıyor. Süper Ligi, Trabzonspor’un ardından ikinci sırada biterek ön eleme oynamayı hedefleyen sarı-lacivertlilerde hoca belli değil. Ancak kamp yapılacak yer belli.

Sarı-lacivertliler yeni sezona İsmail Kartal’ın belirlediği yurt dışında bir yerde kampa girecek. Yurt dışı kampı 19-20 Temmuz’da oynanacak 2’nci ön eleme turundaki maça kadar hazır olunması için 13-17 Haziran haftasında başlayacak.

TOPUK YAYLASI’NDA 1 HAFTA

Yurt dışında gidilmeden önce Topuk Yaylası’nda da bir haftalık bir kamp süresi olacak. Toplanma tarihi ise 6-7 Haziran olarak düşünülüyor. 22 Mayıs’ta ligin bitiminden sonra Fenerbahçeli oyuncular en fazla 15 günlük kısa bir kamp yapabilecekler.

Bazı profesyonellerin tatil süresinin kısa olacağına yönelik uyarılarına ise Ali Koç’tan, “normal bir çalışan yılda kaç gün izin yapıyor sanki” cevabını verdiği belirtildi.