Rosier için Galatasaray resti

Galatasaray’ın elinde hem Yedlin hem de Omar vardı. Hatta Linnes ve Şener’i gönderdi. Rosier’in peşine düştü. Portekizlililere göre 5 milyon euro teklif etti.

Rosier+i%C3%A7in+Galatasaray+resti
ABONE OL
Aynı şekilde Emre Kılınç, Feghouli, Yunus Akgün, Sekidika ve Babel olmasına rağmen Ghezzal’ın da peşinde. Leicester’la görüşme halinde. İngiliz ekibine kiralama artı satın alma teklifinde bulunuyor.
 
Bu durum ise Beşiktaş cephesinin canını sıkmış durumda. Yabancı basına sürekli yansıyan, “Rosier için 5 milyon euro, Ghezzal için 9 milyon euro ödemeye hazır…” haberlerinin Sporting ve Leicester ile görüşmelerde sürekli önlerine getirilmesinden yakınıyorlar.
 
Kısa süre önce Erdal Torunoğulları, Sporar ve Rosier için Sporting sportif direktörü Hugo Viana ile bir görüşme yaptı. 10 milyon euro’luk paket teklif sundu. Viana, Rosier için 5, Sporar için 7.5 milyon euro istediklerini söyledi. Bunu veren takımlar olduğunu belirtip, “oyuncular Türkiye’de oynamak istediği için görüşmelerin sürdüğünü” anlattı.
 
Torunoğulları, “bizim rakamımız belli” diyerek masadan kalkarken, Viana’nın, “Rosier, Türkiye’den başka takıma giderse sorun etmeyin…” dedi. Torunoğulları ise, “eğer Türkiye’den bir takım Rosier’e 5 milyon euro veriyorsa satın. Sadece sizi oyalıyorlar. Biz transferi gerçekleştiremeyelim diye. Onların amacı oyuncuyu almak değil, bizi transferde zor durumda bırakmak” ifadelerini kullandı.
>