Ronaldo evinde mutsuz!

Cristiano Ronaldo'nun Manchester United'da işlerin gidişatından memnun olmadığı bildiriliyor ve süper yıldızın Şampiyonlar Ligi elemelerine uyulmaması halinde yaz aylarında kulüpten ayrılacağı bildiriliyor. Cristiano Ronaldo, takım bu sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılamazsa yaz aylarında Manchester United'dan ayrılmak istiyor.

Ronaldo+evinde+mutsuz%21;
ABONE OL
The Sun'dan bir rapora göre, bu hafta Ronaldo'nun temsilcileri ve yakında çıkacak olan yeni United CEO'su Richard Arnold arasındaki tartışmalarda, saldırganın kampının kulübün şu anki ligdeki konumuyla ilgili endişeleri olduğu ortaya çıktı.
 
36 yaşındaki oyuncunun 40 yaşına kadar oynama hırsı var ama yine de galibiyet serisini sürdürmek istiyor.
 
En azından şu anda United'da çok fazla gümüş eşya olma şansı olmadığını düşünüyor. Beş kez Şampiyonlar Ligi şampiyonu olan oyuncunun, Sir Alex Ferguson yönetimindeki ilk sezonunda kulüpte olduğu zamana kıyasla antrenmandaki yoğunluk eksikliğine inanmadığı bildiriliyor.
 
Rapor, onun Old Trafford'da "hayal kırıklığına uğramış ve mesafeli bir figür" olduğunu söylüyor. Küresel süperstar, geçtiğimiz yaz Juventus'tan iki yıllık sözleşme imzalayarak Old Trafford'a şok bir dönüş yaptı.
 
Ancak o zamanlar, geçen sezonun ikinciliği ve Avrupa Ligi'nin ikinci olduğu izlenimi altındaydı.
 
Ancak kulüp, Avrupa Ligi Konferansı noktasında, dördüncü sırada dört puan geride kalıyor. Geçen hafta Birleşik kamptaki tutum hakkında patlayıcı bir röportaj verdi. Sky Sports'a şunları söyledi, "18, 19, 20 yaşlarımdayken bazı eski oyuncuların benimle konuştuğunu hatırlıyorum ama bunu 'Cristiano'yu geliştirmelisin' olarak koydum… ama diğer insanlar eleştirirsen bunu kabul etmezler. Bazen biraz daha sert olduğunuzda, tam tersini yaparlar.”
 
“Onlarla konuşmak için doğru dengeyi bulmalısın. Ama bence, bu senin içinden gelmeli. Kendinle gurur duymalı ve aynaya bakmalısın ve 'Dinle, her şeyi verdim' demelisin. Bence hepimiz bunu yapmalıyız. Yeni yıl olduğu için sayfayı değiştiriyoruz.
 
Kazanacak çok şeyimiz var ve buna inanmak zorundayız çünkü aksi takdirde bu bir kâbus olacak."