Real Madrid'in mutsuz yıldızı, Manchester City'e gidiyor!

Manchester City, sezon ortası transferinde mutsuz olan Real Madrid efsanesi Luka Modric'i transfer etmek istiyor.

Real+Madrid%E2%80%99in+mutsuz+y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1,+Manchester+City%E2%80%99e+gidiyor%21;
ABONE OL
Luka Modric ve Real Madrid arasındaki sözleşme görüşmeleri devam ederken, Manchester City'nin Hırvat oyuncuya sansasyonel bir Premier Lig dönüşü sağlamaya hazırlandığı bildiriliyor. Manchester City'nin Real Madrid ile kontrat uzatması devam ederken Luka Modric için bir hamleyi değerlendirdiği bildiriliyor.
 
Tecrübeli oyuncu, 36 yaşında olmasına rağmen Real Madrid’in orta sahasının vazgeçilmez bir üyesi olmaya devam ediyor, ancak henüz mevcut sözleşmesinin uzatılması konusunda anlaşmaya varmadı.
 
Hırvat, son yıllarda dünya futbolunun en iyi orta saha oyuncularından biri olarak kendini kanıtladı ve kulüp ve ülke takımları ile harika bir yılın ardından 2018 Ballon d'Or'un galibi oldu.
 
Modric'in mevcut sözleşmesi bu sezonun sonunda sona eriyor ve İspanyol başkentinde emekli olmayı umduğu iddialarına rağmen, eski Tottenham orta saha oyuncusu, City'nin kanatlarda beklediği için yaz aylarında ayrılabilir.
 
El Nacional'a göre, 36 yaşındaki oyuncu, orta saha oyuncusuna istediği iki yıllık uzatma sözleşmesini teklif etmekte isteksiz olan kulüp başkanı Florentino Perez tarafından ‘iyi durumda değil’ olarak değerlendirildikten sonra ayrılmaya karar verdi.
 
>