Rachid Ghezzal'ın alternatifi Roberto Insigne

Rachid+Ghezzal%E2%80%99%C4%B1n+alternatifi+Roberto+Insigne+
ABONE OL

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın, Rachid Ghezzal ve Valentin Rosier'in bonservisinin alınmasını talep ediyor. Ancak yönetim, Rachid Ghezzal için Roberto Insigne'yi alternatif olarak belirledi.

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın hem Ghezzal hem de Rosier’le gelecek sezonda da çalışmak istiyor… ancak yüksek rakamları duydukça scout ekibine, “ikisinin yerine de oyuncu bakalım. Ne olur olmaz” diyerek uyarılarda bulunuyor. Yalçın scout ekibinden, Ghezzal gibi hızlı olmayan ama zeki, ayaklarına hakim ve boşa orta atmayacak bir oyuncu istiyor. Oyunu sağ kanattan kuracak bir oyuncu talep ediyor. Sergen Yalçın ayrıca sağ beke de Rosier gibi gidip gidip boşa orta yapmak yerine daha fazla takım için oynayacak, defansif özellikleri daha güçlü bir sağ bek bulunmasını istiyor. Sergen Yalçın’ın önceliği oyuncuların bonservisleriyle alınması. Ancak mali şartları gördüğü için kiralamaya da razı.
 
GHEZZAL OLMAZSA DİYE INSIGNE İZLENMEYE BAŞLANDI
 
Scout ekibinin izlediği ve Sergen Yalçın’ın önüne sunduğu isimse Roberto Insigne oldu… Serie A takımlarından Benevento’da forma giyen tecrübeli oyuncunun oldukça iyi bir sezon geçirdiği, Ghezzal benzeri özellikleri olduğu anlatıldı. 29 yaşındaki oyuncunun kariyerinde de önemli takımlar bulunduğu belirtildi. Ayrıca Ghezzal gibi sol ayaklı olduğu ve istendiğinde 10 numara olarak da kullanılabileceği hazırlanan rapora eklendi. Önceliğini Ghezzal’a veren Sergen’in aksi taktirde İtalyan oyuncunun alınması için yönetime rapor sunabileceği ise gelen bilgiler arasında.
 
>