Parmak; 'Newton takımı Baker'la yapıyor...' dedi kadro dışı kaldı

Parmak;+%E2%80%99Newton+tak%C4%B1m%C4%B1+Baker%E2%80%99la+yap%C4%B1yor...%E2%80%99+dedi+kadro+d%C4%B1%C5%9F%C4%B1+kald%C4%B1
ABONE OL

Trabzonspor’da sakatlığı bulunmayan ve son yapılan antrenmana katılan Abdulkadir Parmak kamp kadrosuna dahil edilip Gaziantep’e götürülmesine rağmen teknik direktör Eddie Newton maç kadrosuna almadı. Parmak kadronun açıklanmasıyla birlikte sosyal medya hesabından Trabzonspor formalı paylaşım yapması ise gözlerden kaçmadı.

İddialar ise Parmak ile teknik direktör Newton’ın 11’le ilgili tartışma yaşadığı yönünde. Parmak’ın Newton’ı takımı Baker’la beraber yapmakla suçladığı, İngiliz teknik adamın ise öngörüsüne inandığı oyunculardan fikir almasının normal olduğu cevabını verdiği daha sonra da Parmak’ın kadro dışı kaldığı dedikodusu yayıldı.

PLAZA, UĞURCAN VE PARMAK’IN KADRO DIŞI KALMA NEDENİ SAKATLIK

Djaniny’nin de transferinden sonra Plaza’nın sözleşmesinin feshedileceği dedikoduları arttı… Abdülkadir Parmak’ın ise Newton’la 11 konusunda yaşadığı çekişmeler yüzünden kadro dışı bırakıldığı iddia edildi. Uğurcan’ın ise Almanya’dan sürpriz bir teklif aldığı ve satılma ihtimali bulunduğu için Gaziantep’e götürülmediği konuşmaları ortaya çıktı.

Tüm bu iddialar ışığında teknik direktör Newton ise üç oyuncusunu kadroya sakatlıkları nedeniyle almadığını iddia etti. İngiliz teknik adam; “Uğurcan, Abdülkadir ve Plaza ile ilgili çok büyük sakatlıklar değil ama risk almak istemedik. Henüz sezonun başı” dedi.

>