'Önceliğim Beşiktaş'

%E2%80%99%C3%96nceli%C4%9Fim+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99
ABONE OL

Milli futbolcu Kenan Karaman'ı isteyen takımlar birbiriyle yarışıyor. Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın bizzat devreye girdi, Kenan'la konuştu.

Kenan Karaman, Düsseldorf’a veda etti… ilk arayan Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın oldu. Tatilde olmasına rağmen transfer için kolları sıvayan Sergen, milli takım kampında bulunan Kenan’a, “Şampiyonlar Ligi’nde seni kullanmak istiyorum. Sistemimde sana önemli bir rol biçtim” dedi. Milli takımın yıldızını Beşiktaş forması giymeye davet etti.
 
Kenan Karaman ise Sergen Yalçın’a teşekkür etti. Euro 2020 bitmeden hiçbir takımla sözleşme imzalamayacağını tekrarladı. Ancak kısa vadeli planları arasında Türkiye’de oynamak olmadığını söyledi. İtalya Ligi’nin ilgisini çektiğini anlattı.
 
Aldığı bu cevap karşısında mutsuz olan Sergen Yalçın, “ancak olur da fikrin değişir, ya da İtalya’dan istediğin teklifi alamazsa, kapım sana açık” ifadelerini kullandı.
 
Kenan Karaman da, Sergen Yalçın’a, “teşekkürler hocam. Aklımda olacak. Zaten benim de hayallerim arasında Şampiyonlar Ligi var. O yüzden Türkiye’de önceliğim Beşiktaş” dedi.
 
>