'Oğlumuz Novak Djokovic Hz. İsa gibi çarmıha geriliyor'

Novak Djokovic'in babası, oğlunun İsa gibi çarmıha gerildiğini iddia ediyor.

%E2%80%99O%C4%9Flumuz+Novak+Djokovic+Hz.+%C4%B0sa+gibi+%C3%A7arm%C4%B1ha+geriliyor%E2%80%99
ABONE OL
 
Novak Djokovic'in babası, oğlunun tutukluluğunu bitirmek için bir savunma başlattı ve tenis süperstarının Avustralyalı yetkililerin elindeki muamelesini İsa'nın çarmıha gerilmesine benzetti.
 
34 yaşındaki Djokovic'e yılın ilk grand slam'inde yarışması için Kovid-19 aşısı gerekliliklerinden tıbbi muafiyet verildi, ancak kamuoyunun tepkisi üzerine perşembe günü sınırdaki yetkililer tarafından gözaltına alındı.
 
Djokovic, avukatlarının pazartesi günü federal hükümetin giriş yasağını kaldırmayı umduğu bir mahkeme duruşması için ülkede kalması için bir anlaşma sağlamalarının ardından şimdi Melbourne'deki bir karantina otelinde.
 
Perşembe günü Sırbistan'da alelacele düzenlenen bir basın toplantısında konuşan şöyle dedi, "İsa çarmıha gerildi ve ona her şey yapıldı ancak o dayandı, hala aramızda yaşıyor. Oğlum da dayanacak!”
 
 
ANNE DJOKOVIC: OĞLUMU BÖCEKLİ VE PİS BİR ODADA ZORLA TUTUYORLAR!
 
Novak Djokovic'in annesi, oğlunun böceklerle dolu kirli bir otelde mahkûm gibi muamele gördüğünü söylüyor. 
 
Novak Djokovic'in annesi, oğlunun Melbourne'deki gözaltı otelinde mahkûm gibi muamele gördüğünü iddia ediyor ve tesisin kirli ve böcek olduğundan şikâyet ediyor.
 
34 yaşındaki oyuncu, çarşamba günü vizesinin reddedilmesinin ardından şu anda Melbourne, Carlton'daki Park Otel'de tutuluyor.
 
 
Avustralya Sınır Gücü, Djokoviç'in "giriş şartlarını yerine getirmek için uygun kanıt sağlamadığını" iddia ediyor ve Sırp şimdi sınır dışı edilme olasılığıyla karşı karşıya.
 
Djokovic'in duruşması Pazartesi yerel saatle 10.00'a ertelendi, ancak nihai karar verilinceye kadar otelde kalmasına karar verildi. 
 
“Birkaç saat önce onunla konuştum, iyiydi, çok konuşmadık ama birkaç dakika konuştuk,” Dijana Djokovic perşembe günü Belgrad'da düzenlediği basın toplantısında, “uyumaya çalışıyordu ama uyuyamadı” dedi.
 
“Bir anne olarak ne diyebilirim ki, nasıl hissettiğimi hayal edebilirsiniz, dünden beri, son 24 saatten beri çok kötü hissediyorum.”
 
“Onu tutsak gibi tutuyorlar, bu adil değil, insanca değil. Umarım biz de güçlü kalabiliriz, ona devam etmesi için biraz enerji verir. Umarım davayı kazanır.”
 
“Oğlumun konaklama şartları korkunç! Eğer bir otel ise, sadece küçük bir göçmen oteli. Böceklerle, pisliğiyle, yemekler de korkunç.”
 
"Ona daha iyi bir otele ya da kiralık bir eve taşınması için bir şans vermek istemiyorlar."
 
Bu arada, Djokovic'in küçük kardeşi Djordje, dünyanın 1 numaralı tenisçisinin, Avustralya makamları tarafından eşyalarına el konulduğunu ve çarşamba günü sorgulanırken ailesiyle iletişim kurmasına izin verilmediğini iddia ediyor.
>