Nwakaeme’nin düşüşünün sırrı!

Nwakaeme%E2%80%99nin+d%C3%BC%C5%9F%C3%BC%C5%9F%C3%BCn%C3%BCn+s%C4%B1rr%C4%B1%21;+
ABONE OL

Trabzonspor’da Anthony Nwakaeme’nin yaşadığı düşüşün arkasında oyuncuya teklif edilen yıllık maaş olduğu öğrenildi.

Trabzonspor’da Anthony Nwakaeme’nin yaşadığı büyük düşüşün sırrı ortaya çıktı… sözleşmesi gelecek sezon sonunda bitecek Nijeryalı oyuncuya yönetim, “sözleşmenin 1+1 yıl daha uzatalım” dedi. 1.5 milyon Euro’yla takımın en fazla kazanan oyuncusu olan  Nwakaeme’ye 1 milyon euro teklif edildi. Eğer belirtilen maç oynama sayısı ve gol+asist sayısını geçerse sözleşmesinin 1 yıl daha uzamasını önerdi.
 
Nwakaeme’nin menajeri ise istatistikleri yönetimin önüne koydu. Trabzonspor’un skora en fazla katkısı olan oyuncusunun Nwakaeme olduğunun altını çizdi. Nwakaeme ile aynı yaştaki sağ bek Bruno Peres’e 1.8 milyon euro teklif edilirken, oyuncusundan yüzde 50 indirim istenmesinin haksızlık olduğunu söyledi.
 
Yönetim adına Nwakaeme’nin menajeriyle görüşen yönetici Peres’le bir ilgileri olmadığını 1.8 milyon Euro’ya sağ bek alacakların inanmanın hata olduğunu iddia etti. Nwakaeme’nin menajeri ise oyuncusunun 3 yıllık sözleşme istediğini söyledi. İndirim yapabileceğini ancak yönetimin ortaya koyduğu rakamı kabul etmelerinin söz konusu olmadığını anlattı.
 
Görüşmeler kesildi. Nwakaeme’nin menajeri takım aramaya başladı. Nijeryalı oyuncunun performansında ciddi anlamda bir düşüş yaşanmaya başlandı.
>