Nicolas Gaitan teklifi! Galatasaray'a yeni 10 numara

Galatasaray'da devre arasındaki transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı kırmızılılara menajerler tarafından Nicolas Gaitan teklif edildi.

Nicolas+Gaitan+teklifi%21;+Galatasaray%E2%80%99a+yeni+10+numara
ABONE OL
Galatasaray’ın kadrosunda takıma abilik yapacak bir beyne ihtiyacı var… özellikle 10 numara eksikliği ciddi şekilde dikkat çekerken menajerler Galatasaray’a sudan ucuz bir 10 numara önerdi. Daha önce Benfica, Atletico Madrid ve Çin’de oynayan kendisi için toplamda 38.5 milyon euro bonservis bedeli ödenen Nicolas Gaitan menajeri tarafından teklif edildi.  
 
Son olarak formasını giydiği Uruguay’ın Penarol takımından tüm alacaklarını bırakarak 11 Aralık’ta ayrılan Gaitan’ın menajeri Galatasaray’a gönderdiği e-mail’de oyuncusunun sarı-kırmızılı formayı giymek istediğini söyledi.  
 
Çin, ABD’ ve Uruguay maceralarında hep hayal kırıklığı yaşayan futbolcusunun hayalinin son bir kez daha Avrupa’da oynamak olduğunu söyledi. Rakamsal konuda zorluk çıkaracak konumda olmadıklarını anlaşmanın kolay olacağını iletti. Böyle bir teklifi beklemeyen Galatasaray yönetimi teklife Terim’e iletti. Zamanında çok popüler olan Gaitan’ın son durumu muamma. O yüzden tecrübeli teknik adamın 33 yaşındaki oyuncu için risk alması beklenmiyor.  
>