Napoli'den resmi Kim Min Jae açıklaması!

Napoli Sportif Direktörü Cristiano Giuntoli, Fenerbahçe'den transfer etmek istedikleri Kim Min Jae hakkında açıklamalarda bulundu.

Napoli%E2%80%99den+resmi+Kim+Min+Jae+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1%21;+
ABONE OL
Napoli’nin gözü Kim Min Jae’de... ayrıca Altay için de bir yoklama yapıldığı iddiası var. Giuntoli dün düzenlediği basın toplantısında Kim sorularına cevap verdi. Kaleci sorusuna ise verdiği cevapla mesaj gönderdi.
 
Napoli Sportif Direktörü Cristiano Giuntoli basın toplantısında konuştu ve piyasayla ilgili en çetrefilli konulara açıklık getirdi. Giuntoli düzenlediği basın toplantısında; "Kim diğer ilgilendiğimiz oyuncular gibi iyi bir oyuncu. Onu değerlendiriyoruz. Gerçekten görüşmelere başlamadan önce daha fazla bilgi alıyoruz. Transfer etmek istediğimiz tüm oyunculardan eminim” dedi. Bu arada Kim için görüştüğü Fenerbahçe'den Altay'ı istediği iddia edilen Giuntoli kaleci transferi için de, "Alex Meret ile aynı seviyede bir kaleci arıyoruz" açıklamasında bulundu.
 
Dybala için de; "Dybala'dan bir fırsat olarak bahsettim ve olabileceğini düşündük ama sonra menajerleriyle konuştuk ve bunun bizim için ya da onun için bir fırsat olmadığı anlaşıldı" dedi.