Muriqi’yi Galatasaray’ın Emre’si bitirecek

Muriqi%E2%80%99yi+Galatasaray%E2%80%99%C4%B1n+Emre%E2%80%99si+bitirecek
ABONE OL

Galatasaray’da Muriqi, Falcao ve Diagne operasyonunu sürpriz bir isim yönetecek. Fatih Terim’in de isteğiyle bu operasyonda Şükrü Hanedar değil. Hakan Balta bizzat görev alacak. Futbol takımı idari direktör yardımcısı olan Balta’dan bu operasyonu tamamlaması ve gelecekte planladığı sportif direktörlüğe ilk adımını atması bekleniyor.

Berlin doğumlu olan ve Alman pasaportu da bulunan Hakan Balta, pandemi yüzünden  zorlanılan yurt dışı seyahatelerinde etkili olacak. Önümüzdeki hafta içinde Lazio’dan yetki belgesi gelirse, Roma’ya gidecek ve Vedat Muriqi ile görüşecek. Hakan Balta bu görüşmede Muriqi’yi Galatasaray’a gelme konusunda ikna etmeye çalışacak.

Galatasaray önce Lazio ile anlaşıp sonra Vedat Muriqi’yi ikna etmek için İtalya’ya gönderirken menajer Haluk Canatar’ı aradan çıkarmak istiyor. Bu yüzden Pastorello, Muriqi’nin İtalya’daki işlerini halleden menajer Gianni Lostio ve avukat Francesca Alfieri’yi de operasyonun içine dahil etmeyi planlıyor.

HAKAN BALTA, GALATASARAY’IN EMRE’Sİ OLACAK

Galatasaray’ın eski futbolcularından Hakan Balta, sportif direktörlüğe hazırlanıyor… futbolu bıraktıktan sonra antrenörlük düşünmeyen Balta hali hazırda Şükrü Hanedar’ın yardımcısı olara futbol takımı idari direktör yardımcılığı görevini yürütüyor. Ocak ayında yapılacak transferlerle ilgili görüşmelerde önemli rol oynuyor. Balta’nın bir sonraki adımda TFF tarafından açılacak sportif direktörlük kursun katılacağı ve burada alacağı diploma ile Galatasaray’da görev almak istediği öğrenildi.

>