Muriqi için Bundesliga iddiası!

Muriqi+i%C3%A7in+Bundesliga+iddias%C4%B1%21;
ABONE OL

Fenerbahçe dışında Frankfurt ve M’Gladbach’ın da Vedat Muriqi için Lazio ile temas kurduğu iddia edildi.

Geçen sezon Fenerbahçe’den ayrılırken çok can sıktığı için Ali Koç’un dönüşüne çok sıcak bakmasa da Vedat Muriqi ile görüşmeler var… Laziolu oyuncu için Simone Inzaghi’nin yerine gelecek teknik direktör bekleniyor. Eğer kiralanması kararı çıkarsa Fenerbahçe teklif yapacak. Aksi halde Kosovalı golcüden vazgeçilecek.
 
Bu arada Kosovalı gazeteci Arlind Sadiku, Fenerbahçe dışında Frankfurt ve M’Gladbach’ın da Muriqi için Lazio ile temas kurduğunu açıkladı. Muriqi’nin en yakın olduğu gazeteci olan Sadiku, “Özellikle iki Alman kulübü bir kiralama anlaşması teklif etti. Ancak Lazio kesin satın alma opsiyonunu kabul ederlerse kiralamayı tercih ettiğini iletti. Fenerbahçe’nin ise henüz bir teklifi yok. Sadece Vedat ile görüştüler” iddiasını ortaya attı.
 
MİRSAD TÜRKCAN KORKUSU
 
Bu arada Vedat Muriqi uzun süredir menajerliğini yapan Haluk Canatar’la yollarını ayırdı… 10 gün önce Ozan Tufan için masaya oturduğu aynı zamanda Cengiz Ünder’in de durumunu sorduğu Erman Akyüz’le anlaştı. Akyüz; Muriqi dışında Cengiz Ünder, Ozan Tufan, Enes Ünal ve Mer Günok gibi isimlerin de menajeri.
 
Erman Akyüz’ün gayri resmi ortaklarından birisi de Mirsad Türkcan. Ancak ikilinin organik bir bağı yok. Türkcan şu anda bağımsız olarak çalışıyor.
 
Geldiği dönemde Ali Koç için, “Fenerbahçe’de yüzde 100 başarılı olacak açıklaması” yapmıştı. O dönemde Fali Ramadani ile çalışıyordu. Trabzonspor’a Nwakaeme’yi getirdi. Spajic’i getirmeye çalıştı.  Geçen sezon Nenad Bjelica’yı getirmeye çalıştı. Olmadı. Yaşadığı sorunlar yüzünden Ljajic, Novi Pazar’dan hemşerisi olmasına rağmen Türkcan’la ilişiğini kesti. Galatasaray ve Beşiktaş’a Konoplyanka’yı getirmeye çalıştı.
>