Mike Tyson’ın inanılmaz değişimi

Mike Tyson, kök hücre tedavisinin 55 yaşında inanılmaz vücut dönüşümünü hızlandırmaya yardımcı olduğunu iddia etti. Ancak eski ağır siklet şampiyonu “o zamandan beri garip” davranıyor.

Mike+Tyson%E2%80%99%C4%B1n+inan%C4%B1lmaz+de%C4%9Fi%C5%9Fimi
ABONE OL
Mike Tyson, birkaç yıl önce vücudunu değiştiren ancak "o zamandan beri tuhaf" hissetmesine neden olan kök hücre tedavisi gördüğünü iddia etti.
 
Eski ağır siklet şampiyonu Tyson, kariyeri boyunca muazzam bir hız ve yıkıcı güçle övünen, tüm zamanların fiziksel olarak en korkutucu boksörlerinden biriydi.
 
Ancak, 2005 yılında bokstan emekli olduktan sonra, spordan tamamen uzaklaştı ve kilo almaya başladı. Her şey birkaç yıl önce Tyson'ın hayatını değiştirmeye ve dövüş şekline geri dönmeye karar vermesiyle değişti.
 
Diyetini ve günlük rutinini değiştirmenin yanı sıra, Tyson kısa süre önce vücudunun dönüşümüne yardımcı olmak için kök hücre tedavisi gördüğünü belirtti.
 
LL Cool J ile geçen yıl yakın zamanda yeniden ortaya çıkan görüntülerinde Tyson’ın kendisine, vücuttaki hasarlı hücreleri onarmayı ve hastalıkları tedavi etmeyi veya önlemeyi amaçlayan terapiden geçtiğini söyledi.
 
Tyson, "Evet. Kanı aldıklarında kırmızıydı ve geri geldiğinde neredeyse transakışmıştı. Neredeyse kanın içini görebiliyordum ve sonra bana enjekte ettiler. Ve o zamandan beri tuhafım, şimdi dengemi sağlamalıyım” dedi.
 
İnanılmaz vücut dönüşümünü geçirdiğinden beri Tyson, inanılmaz sonuçlarla boksa geri döndü. Kısa süre önce, on bir buçuk yıldan fazla bir süreden sonra ilk kez, efsane arkadaşı Roy Jones Jr'a karşı bir gösteri maçına çıktı. Jones formdan düşmüşken, Tyson en iyi durumda görünüyordu.
>