Mesut’un verimli olacağı sistem

Ali Koç, canlı yayında Vitor Pereira’nın Mesut Özil’i çok daha verimli olarak kullanacağı bir sistem üzerinde çalıştığı müjdesini verdi.

Mesut%E2%80%99un+verimli+olaca%C4%9F%C4%B1+sistem
ABONE OL
1 / 5

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un canlı yayında Mesut Özil'e gönderdiği ticari işlerini bir kenara bırakmalı ve futbola odaklanmalı" mesajının yarattığı rüzgardan sonra en fazla merak uyandıran açıklaması, teknik direktör Vitor Pereira'nın Mesut'u daha verimli kullanabileceği bir sisteme geçiş yapacağını açıklamasıydı.

2 / 5

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, canlı yayında sistemin değişeceğinin ve teknik direktör Vitor Pereira’nın Mesut Özil’i çok daha verimli olarak kullanacağı bir sistem üzerinde çalıştığı müjdesini verdi.

3 / 5

Pereira’nın denediği ve Mesut’un en fazla verimli olduğu sistem idmanlarda 3-4-1-2 olarak öne çıktı.

4 / 5

Pereira’nin 3’lü savunma sisteminden vazgeçmeden üzerinde durduğu bu sistemde Mesut, forvette Serdar Dursun ve Berisha’nın arkasında yer alıyor. Arkasındaki dörtlüde ise Sosa, İrfan Can, Meyer ve Ferdi yer alıyor.

5 / 5

Ferdi dışında net bir kanat oyuncusunun yer almadığı Pereira’nin yen sisteminde orta sahadaki teknik oyuncuların sonucu alması bekleniyor.

>