Mesut'un kankası Galatasaray'a!

Mesut%E2%80%99un+kankas%C4%B1+Galatasaray%E2%80%99a%21;
ABONE OL

Schalke’den ayrılmaya hazırlanan ve Arsenal’a dönmeyi düşünmeyen Boşnak sol bek Sead Kolasinac, Galatasaray'ın gündemine girdi.

Ezgjan Alioski, Galatasaray’da yaşanan kaos yüzünden Leeds United ile sözleşme yenilemek için görüşmelere başladı…daha önce önerilen ancak olumsuz cevap verilen van Aanholt ise Trabzonspor’a transferi konusunda ciddi aşama kaydeti. Saracchi’nin yerine sol bek arayan Galatasaray’’ın kafası karıştı. Birkaç gün önce Nagatomo menajeri aracılığıyla mesaj gönderdi. “Galatasaray’a döneyim” dedi.
 
Bugün de Bosna’dan sürpriz bir iddia geldi… Saed Kolasinac’ın, Mesut Özil’le İstanbul’a transferi hakkında konuştuğu belirtildi. Schalke’den ayrılmaya hazırlanan ve Arsenal’a dönmeyi düşünmeyen Boşnak sol bekin, Galatasaray’dan aldığı teklifi Mesut Özil’le tartıştığı belirtildi. Mesut’un daha önce kendisiyle beraber İstanbul’a gelen Boşnak sol beke, Galatasaray’da oynamasını tavsiye ettiği iddia edildi.
Mesut Özil ile Sead Kolasinac çok yakın iki dost. İkili daha önce Londra’da kendilerine saldıran çetelere karşı beraber kendilerini savunmuştu.
 
>