Mesut Özil Fenerbahçe'ye resti çekti

Fenerbahçe'de Ali Koç ile yüz yüze konuşmak isteyen Mesut Özil istediğini bir türlü alamıyor. Başkan Koç’la yüz yüze konuşmadan Fenerbahçe’den ayrılmayacağını söyleyen Mesut, “Gelmem için yalvaranlar, cesaret gösterip, yüzüme karşı git diyebilmeli” restini çekti.

Mesut+%C3%96zil+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+resti+%C3%A7ekti+
ABONE OL

Mesut Özil konusu Fenerbahçe’de kangren haline geldi… Ali Koç menajeri Erkut Söğüt’le görüştü. “İstediği yere gidebilir. Serbest. Ondan bir beklentimiz yok” dedi. Kadro dışı bırakılan gurbetçi oyuncu ise “Çocukluk hayalimi yaşıyorum” cevabını verdi.

Fenerbahçe’de şu an için Mesut Özil probleminin çözülme ihtimali yok. Koç, Mesut Özil konusunun menajeri tarafından çözülmesini bekliyor. Mesut ise çok daha net.

YÜZÜME KARŞI GİT DESİN

Fenerbahçe forması giymesi, Süper Lig’de oynaması için defalarca İngiltere’ye gelen, kendisine bir sözü veren Ali Koç’un karşısına çıkmasını istiyor. Ali Koç’la yüz yüze konuşmadan Fenerbahçe’den ayrılmayacağını söyleyen Mesut Özil, “gelmem için yalvaranlar, cesaret gösterip, yüzüme karşı git diyebilmeli” restini çekti.

Ali Koç ise Mesut Özil’le görüşmeyeceğini, “Onunla konuşacak bir şeyim kalmadı. Gereken tüm konuşmaları yaptım” cevabını verdi.