'Messi olsa almam' diyerek Mustafa Muhammed'in transferini veto etti

%E2%80%99Messi+olsa+almam%E2%80%99+diyerek+Mustafa+Muhammed%E2%80%99in+transferini+veto+etti
ABONE OL

Galatasaray'da fırtınalar estiren Mustafa Muhammed'in sezon başında Fenerbahçe'nin kapısından döndüğü ortaya çıktı.

Fenerbahçe sezon başında birinci forvet Samatta’ya destek olacak yedek bir forvet oyuncusu arıyordu... Samatta’nın da menajeri olan Erdi Demir, 21 Eylül’de, İstanbul’da Emre Belözoğlu’yla görüştü. Mustafa Muhammed’i önerdi. 2 milyon Euro’ya kulübü Zamalek’in satmaya hazır olduğunu söyledi. İzlemesini tavsiye etti.  
 
Emre Belözoğlu izledi. Beğendi. Teklif yapma kararı aldı. Hatta Mısır ekibinin kapısı da çalındı. 2 milyon Dolar teklif edildi. Ancak Zamalek başkanı enteresan bir çıkış yaptı. “Türkiye ile düşmanız. Türkiye’ye futbolcu satmam” dedi. Oldukça kaba davranışlarda bulundu.  
 
Emre Belözoğlu, şaşırdı. Anlam veremedi. Daha sonra “Türkiye’ye laf söyleyecek adam Messi’yi bedava verse almam” dedi. Konuyu kapattı. Hatta Muhammed, Galatasaray’a geldiğinde çok şaşırdı.  
 
Ermedin Demirovic, Ragnar Ache ve Martin Minchev gibi isimler içinde görüşmeler yaptı. Ancak Demirvovic ve Ache, Bundesliga’yı tercih etti. Minchev ise birinci forvet olmak istediği için Sparta Prag’ın yolunu tuttu. Emre Belözoğlu da, Samatta’ya yedek olarak Ademi ile anlaşmayı tercih etti. 
>