Medipol Başakşehir-Konyaspor maçı ertelendi mi? Medipol Başakşehir-Konyaspor maçı ne zaman?

Konyaspor'da forma giyen milli futbolcu Ahmet Çalık'ın hayatını kaybetmişti. Spor dünyasını derin üzüntüye sokan bu olay sonrasında cumartesi oynanması planlanan, Medipol-Başakşehir-Konyaspor maçının ertelenip ertelenmeyeceği ise merak konusu oldu.

Medipol+Ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-Konyaspor+ma%C3%A7%C4%B1+ertelendi+mi?+Medipol+Ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-Konyaspor+ma%C3%A7%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL
 
Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden açıklama yaparak, Medipol-Başakşehir-Konyaspor maçı ertelendiğini duyurdu.
 
Medipol-Başakşehir-Konyaspor maçı ertelendi mi? 
 
Türkiye Futbol Federasyonu, cumartesi günü oynanması planlanan Medipol Başakşehir - Konyaspor maçının Konyaspor futbolcusu Ahmet Çalık'ın hayatını kaybetmesi nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.
 
Medipol-Başakşehir-Konyaspor ne zaman?
 
Medipol-Başakşehir-Konyaspor ne zaman oynanacağı henüz netlik kazanmadı. 
 
Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Konyaspor futbolcusu Ahmet Çalık'ın trafik kazasında hayatını kaybetmesi nedeniyle, Spor Toto Süper Lig'de 15.01.2022 Cumartesi günü oynanması planlanan Medipol Başakşehir - Konyaspor maçı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Müsabakanın oynanacağı tarih Federasyonumuz tarafından ayrıca ilan edilecektir. Bu vesileyle bir kez daha merhum Ahmet Çalık'a Allah'tan rahmet; Konyaspor camiasına başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.
>