Marcao’nun yerine o geliyor!

Marcao%E2%80%99nun+yerine+o+geliyor%21;
ABONE OL

Velez Sarsfield’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Luis Abram'ın yeni rotasının Galatasaray olabileceği iddia edildi.

İspanya’dan “Galatasaray sezon sonunda Marcao’yu satacak, boşluğunu Luis Abram’la dolduracak” dedirten bir haber geldi… AS gazetesinin Güney Amerika edisyonundan Renzo Galiano imzalı habere göre Velez Sarsfield’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 25 yaşındaki Perulu stoperin yeni rotası Avrupa olacak. Ya Celta’ya gidecek ya da Galatasaray’a transfer olacak.
 
Velet 670 Radyosu’nda yer alan habere göre Abram’ın elinde şu anda hem Galatasaray hem e Celta’dan gelen teklifler var. Oyuncunun iki teklifi de değerlendirmek için Haziran ayına  kadar zamanı var.
Haberde ayrıca Galatasaray’ın Abram için üçüncü kez teklif yaptığı iddia edildi. Daha önce yapılan iki teklifin çok düşük bulunduğu için Velez tarafından reddedildiği belirtildi. İddiaya göre Galatasaray bu kez sözleşmesi sezon sonunda sona erdiği için Velez’e hiç gitmeden direkt Abram’ın kapısını çaldı. Mart ayında resmi teklifini sundu.
>