Maradona beni seks kölesi yaptı

Futbol efsanesi Diego Armando Maradona ölümünün birinci yıldönümü yaklaşırken cinsel saldırı iddialarıyla gündemde. Maradona ile 20 yıl önce ilişki yaşayan Kübalı bir kadın, efsane futbolcunun 'çocukken kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu' ve 'çocukluğunu çaldığını' iddia etti.

Maradona+beni+seks+k%C3%B6lesi+yapt%C4%B1
ABONE OL

Maradona ile 20 yıl önce ilişki yaşayan Kübalı bir kadın, efsane futbolcunun "çocukken kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu" ve "çocukluğunu çaldığını" iddia etti.

37 yaşındaki Mavys Alvarez isimli Kübalı kadın, Arjantin Adalet Bakanlığına geçen hafta ifade vermişti.

Arjantin'de basın toplantısı düzenleyen Alvarez, Maradona'nın kendisine 16 yaşındayken "cinsel saldırıda bulunduğunu" ve "uyuşturucuya alıştırdığını" öne sürdü.

Maradona'nın dönemin Küba lideri Fidel Castro ile dostluğu sebebiyle "ailesinin sessiz kaldığını" iddia etti.

Geçen aylarda Maradona ile fotoğrafları ortaya çıkan Alvarez, önceki açıklamalarında ilişkiyi "rızaya dayalı" olarak tanımlamıştı.

Mavys Alvarez'den Maradona hakkında şoke eden iddialar: Beni seks kölesi olarak kullandı, uyuşturucuya alıştırdı, hapsetti

Geçen yıl kasım ayında hayatını kaybeden efsanevi Arjantinli futbolcu Diego Armando Maradona, 2000-2001 yılları arasında 16 yaşındaki Kübalı bir kıza yönelik taciz, istismar ve işkenceyle suçlanıyor.

O dönem 16 yaşında olan Kübalı Mavys Alvarez, 2000-2001 yılları arasında Arjantinli oyuncun cinsel istismarına uğradığı iddiasında bulundu.

Alvarez'in avukatları aracılığıyla suç duyurusunda bulunarak Maradona'nın kendisini 'seks kölesi' olarak kullandığını, uyuşturucu verdiğini ve iradesi dışında estetik ameliyat olmaya zorladığını öne sürüyor.

Genç kız ayrıca Arjantin'e yaptıkları bir gezide Maradona tarafından esir tutulduğunu, ayrılmak istediğinde buna izin verilmediğini savunuyor.

Maradona'nın kendisinden vazgeçmesinden sonra bir şekilde uyuşturucudan kurtulduğunu ancak alkole sığındığını ifade eden Alvarez, kadınlarla bir seks partisine katılmayı reddettiği için Maradona tarafından terk edildiğini belirtiyor.

Latin Amerika'da ses getiren davada, Mavys Alvarez'in para için yalan söylediğini savunanlar da var. Gazeteci Diego Brancatelli, kadının iyi niyetli olmadığını ve neden 20 yıl beklediğini sordu. Genç kızın avukatı Gaston Marano ise Alvarez'in Fidel Castro ve Maradona'dan korktuğunu bu yüzden konuşmak için ikisinin de ölmesini beklediğini söyledi.

Brancatelli ise "Maradona yaşıyor olsaydı bu iddialar ortaya atılmazdı. Eğer Alvarez bundan mali bir çıkar elde etme amacında değilse tazminattan feragat ettiğine dair yazılı bir açıklama yapmalı" dedi.

Maradona geçen yılın 25 Kasım günü hayatını kaybetmişti. Otopsi sonucu 1 ay sonra yayınlanan ünlü oyuncunun "akut kronik kalp yetmezliğine bağlı akut pulmoner ödem" nedeniyle öldüğü açıklanmıştı. Maradona'nın vüudunda alkol ve uyuşturucu izine rastlanmamıştı.

>