Manchester United efsanesi: Ferdinand ve Rooney efsane değiller!

Roy Keane, iki Manchester United efsanesinin 'ona göre efsane olmadığını ve onlara ısınmadığını” söyledi.

Manchester+United+efsanesi:+Ferdinand+ve+Rooney+efsane+de%C4%9Filler%21;
ABONE OL
Roy Keane'in Manchester United'daki futbolu, kariyerinin en önemli yıllarıydı, ancak eski orta saha oyuncusu, genç yıldızlardan bazılarını beğenmediğini ve onlarla yakın bağlar kurmak için mücadele etmediğini itiraf etti.
 
Manchester United efsanesi Roy Keane, kariyerinin sonuna doğru Wayne Rooney ve Rio Ferdinand da dahil olmak üzere birkaç takım arkadaşıyla anlaşamadığını itiraf etti.
 
 
Keane, Man United günleri boyunca hem saha içinde hem de saha dışında enteresan tavrıyla biliniyordu.
 
Old Trafford'da kupalarla dolu 12 yıl geçiren zorlu orta saha oyuncusu, genç oyuncuların şakalarını "anlamadığını" ve sona yaklaşırken "kimseyle konuşmadığını" açıkladı.
 
Keane, sahadaki bariz yeteneklerine saygı duysa da özellikle iki genç yıldızın kişilik olarak "ona göre olmadığını" belirtti. 
 
 
Sky Sports The Football programında konuşurken Keane şunları söyledi, "futbol kariyerimin sonlarına doğru, bazı gençleri anlamadığımı hatırlıyorum. Şakalarını veya mizahlarını anlamıyorum. Onlarla nadiren sohbet ederdim.”
 
"Oyun değişiyordu ve belki biraz huysuz, biraz eski kafalıydım. Wayne veya Ferdinand’ı anlamadım, şakalarını ya da bazen neyi temsil ettiklerini anlamadım. Muhtemelen kişisel bir şeydi.”
 
 
>