Karadağ-Türkiye maçı ne zaman? Karadağ-Türkiye maçı hangi kanalda?

Cebelitarık ile karşı karşıya gelen A Milli Takımımız 6-0 galip gelerek puanını 18'e yükseltmişti. Türkiye, 2022 Dünya Kupası Elememe maçını G Grubu'nda oynuyor. Karadağ-Türkiye maçının ne zaman olacağı ise merak ediliyor.

Karada%C4%9F-T%C3%BCrkiye+ma%C3%A7%C4%B1+ne+zaman?+Karada%C4%9F-T%C3%BCrkiye+ma%C3%A7%C4%B1+hangi+kanalda?
ABONE OL
A Milli Takımımız, geçtiğimiz günlerde Cebelitarık'o 6-0 yenerek sahadan galibiyet ile ayrılmıştı. Karadağ-Türkiye maçının ne zaman olacağı ise en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Avrupa'nın en önemli hakemlerinden biri olan Alman Daniel Siebert yöneteceği karşılaşma, 16 Kasım Salı günü Türkiye saati ile 22:45'te TRT 1'de ekrana gelecek.
 
Karadağ-Türkiye maçı ne zaman?
 
Karadağ Türkiye maçı yarın akşam Türkiye saati ile 22:45'te TRT 1'de ekrana gelecek. Karadağ- Türkiye karşılaşmasını, Avrupa'nın en önemli hakemlerinden biri olan Alman Daniel Siebert yönetecek.
 
Siebert'in yardımcıları Jan Seidel ve Christian Gittelmann olacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemliğini Tobias Reichel yaparken, Sascha Stegemann VAR ve Katrin Rafalski de AVAR olarak görev alacak.
 
Karadağ-Türkiye maçı hangi kanalda?
 
Avrupa'nın en önemli hakemlerinden biri olan Alman Daniel Siebert yöneteceği karşılaşma, 16 Kasım Salı günü Türkiye saati ile 22:45'te TRT 1'de ekrana gelecek.
>