Jorge Jesus’tan Fener’e yıldız transfer!

Fenerbahçe transfer haberleri... Fenerbahçe’nin teknik direktörlük konusunda neredeyse anlaşmaya vardığı Jorge Jesus, eski öğrencisi Arjantinli futbolcu Di Maria ile görüşerek Fenerbahçe’ye gelmesini istedi. PSG’den ayrılan ve şu an boşta olan yıldız sağ kanatın, sarı-lacivertlilere gelmeye sıcak baktığı öğrenildi.

Jorge+Jesus%E2%80%99tan+Fener%E2%80%99e+y%C4%B1ld%C4%B1z+transfer%21;
ABONE OL
1 / 6

Fenerbahçe’de Jorge Jesus’un teknik direktör olacağı neredeyse kesinleşti. Ortaya sarı-lacivertlileri coşturacak transfer söylentileri de atılmaya başladı.

2 / 6

En son ve en dikkat çekici olan transfer bombası ise Angel Di Mari. Kısa süre önce sözleşmesi biten ve PSG’den ayrılan Arjantinli yıldız için Fenerbahçe’nin de devrede olan takımlar arasında yer aldığı iddia edildi.

3 / 6

Benfica’daki ilk döneminde patlamasında Jesus’un büyük payının olduğu Di Maria’nın yeniden Portekizli ile buluşacağı belirtildi.

4 / 6

KARİYERİNDE ÖNEMLİ YERE SAHİP

Paris ekibi ile 18 kupa kazanan 34 yaşındaki oyuncu, Fransa ekibi tarihinin en çok asist yapan oyuncusu unvanını elde etti.

5 / 6

Avrupa'nın birçok kulübünün de peşinde olduğu Di Maria'nın kariyerinde çok önemli bir yeri olan ve bağlarını hiç koparmadığı Jorge Jesus'la yeniden çalışmaya sıcak baktığı belirtiliyor.

6 / 6

Yaşı itibariyle yedek kalma, bekleme gibi lüksleri olmadığını düşünen Arjantinli yıldızın sürekli oynayabileceği ve kendisine saygı duyan bir teknik adamla çalışmak istediği, bu yüzden İstanbul ekibine sıcak baktığı da gelen haberler arasında.