İrfan Can için büyük derbi

%C4%B0rfan+Can+i%C3%A7in+b%C3%BCy%C3%BCk+derbi
ABONE OL

Spor Haberleri...Medipol Başakşehir'de forma giyen başarılı futbolcu İrfan Can Kahveci iki ezeli rakip karşı karşıya geldi.

Mesut Özil’e yoğunlaşan Fenerbahçe’de bir başka gündem maddesi ise İrfan Can Kahveci… sarı-lacivertli camianın önemli isimleri, “Kanı sarı-lacivert akacak İrfan Can’ı Galatasaray’a mı kaptıracağız?” diyerek Başkan Ali Koç’a mesaj gönderdi.
 
Uygun şartların oluşturulup İrfan Can’ın taraftarı olduğu Fenerbahçe’ye gelmesini sağlanmasını talep ettiler. Başkan Koç’a mesaj gönderdiler.
 
* İrfan Can Kahveci, Gençlerbirliği'nde oynadığı dönemde takım arkadaşı Hakan Aslantaş ile beraber Şükrü Saraçoğlu stadında çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.
 
* İrfan Can fanatik Fenerbahçeli Balıkçı Ergün Baba’yı 2018’de ziyaret etti. O ziyareti, “Kendisi fanatik bir Fenerbahçeli ve futbol sever. Seninle tanışmak , senin anılarını dinlemek ve mekanında bulunmak bizim için gerçekten şeref. 29 yıllık bir mekan, hemde Berlin’de. Sanki Türkiyedesin. Mekanın her yeri anılarla dolu…” diye anlattı.
 
* İrfan Can, Alex hayranı. 2016’da verdiği röportajda, “Mustafa Kaplan hocam bana hep Alex’in videolarını izlettirdi. Küçüklüğümden beri ona hayranım. Fenerbahçe’ye onun gibi bir futbolcu bundan sonra gelmez” dedi.
* İrfan Can’ın Fenerbahçeli olduğunu yıllar önce Gençlerbirliği’nden takım arkadaşı Serdar Gürler de AA’ya verdiği röportajda açıklamıştı.
>