Her yol Dursun Özbek'e çıkıyor

Her+yol+Dursun+%C3%96zbek%E2%80%99e+%C3%A7%C4%B1k%C4%B1yor
ABONE OL

Galatasaray'da 26 Aralık tarihinde yapılacak seçimde aday olması beklenen 3 ismin Dursun Özbek ile daha önce çalışmış olması dikkat çekti.

Galatasaray’da 26 Aralık’ta yapılacak secimlerin üzerinde ciddi bir Dursun Özbek gölgesi var. Şu anda resmen aday olan 3 ismin de Özbek’le ciddi anlamda bağları bulunuyor. 
 
* Burak Elmas, Dursun Özbek döneminde yönetimde maaşlı CEO olarak görev yaptı. Daha öneki dönemlerde de kendisi ve kayınpederi Faruk Süren, kulübe maaşlı işe aldırmaya çalıştı. 
 
* Cengiz Özyalçın, Dursun Özbek döneminde 2’nci başkanlık yaptı.  
 
* Metin Öztürk, Dursun Özbek’in devamı olarak görülüyor. Konuşmalarında Mustafa Cengiz’i eleştirirken sürekli olarak Özbek’in mirasını yediğinden bahşediyor. 
 
Galatasaray'da adaylar için bile adaylık terimleri üretildi
 
Galatasaray’da 26 Aralık’ta seçimin yapılma ihtimali her hafta biraz daha artıyor… şu anda camiadan ilgi görmeyen 3 aday var. Ayrıca Duygun Yarsuvat’ın ortaya attığı “Çatı Aday”, Alp Yalman’ı seçmek isteyenlerin gündeme getirdiği “Ağabey Aday” ve sadece önümüzdeki 5 ay için değil sonrasında da göreve devam etmesi düşünülen “Gerçek Aday” üzerinde duruluyor. 
>